CESD15VD5
- Mfr.Part #
- CESD15VD5
- Datasheet
CESD15VD5
- Description
- 15V TVS,PACKAGE SOD-523, TVS ARR
- Capacitance @ Frequency :
- 48pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 9.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 323W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 34V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V (Max)